Вітальне слово до рекламодавця

Ми раді, що Вас зацікавила наша пропозиція про розміщення інформації на електричних опорах. Тому проінформуємо Вас про цю можливість детальніше:

АТ «Прикарпаттяобленерго» – компанія, що здійснює передачу та постачання електроенергії споживачам області.

Підприємство постачає електроенергію 500 тисячам споживачам, 468 тисяч з яких - населення краю, решта – юридичні споживачі. Електроенергія споживачам передається кабельними та повітряними лініями електропередач. Зокрема, сьогодні тільки в Івано-Франківську в експлуатації компанії 6244 електричних опор 0,4 – 10 кВ повітряних ліній електропередач.

Для енергетиків електроопора – це будівельна конструкція призначена для спорудження ліній електропередач.

Однак, з розвитком рекламного бізнесу, електроопору все частіше почали використовувати як зручне і ефективне місце для розміщення зовнішньої реклами. Правда, наразі в обласному центрі та інших населених пунктах нашої області можна спостерігати хаотичне обклеювання опор поліграфією. Це робить наші міста не привабливими ні для його мешканців, ні для туристів та гостей, а саму рекламу не ефективною.

Багато років наше підприємство працює над розширенням та популяризацією додаткових послуг, серед яких є послуги з розміщення рекламних вивісок, розміщення рекламних матеріалів форматів А4 та А5 на опорах ПЛ 0,4 – 10 кВ. У такий спосіб ми пропонуємо рекламодавцю спільно упорядкувати рекламу на опорах, зробити її візуально естетичною і привабливою для сприйняття. Для цього ми пропонуємо зробити прості дії, які дозволять з хаотичної реклами зробити її ефективною. Ви дотримуєтесь певних правил, а ми подбаємо, щоб Ваша реклама була вигідно розміщена і працювала для вас.

Якщо Ви приймаєте нашу пропозицію – ознайомтеся з правилами розміщення інформаційних матеріалів на електричних опорах.