• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»
Нагороди

Голову Правління відзначено нагородою Міського голови
Івано-Франківська


4 листопада, 2014 року, на сесії міської ради, мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус нагородив голову правління ПАТ «Прикарпаття- обленерго» Олександра Бубена почесною відзнакою «Міць і гордість міста».

Олександра Олександровича відзначено за вклад у розвиток спорту, зокрема, за організацію та підтримку шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «Ураган».

Турнір проводиться серед школярів Івано-Франківська уже четвертий рік поспіль з листопада по травень. Участь у ньому беруть спортсмени з усіх шкіл міста. Діти змагаються за нагороди, визнання та головний приз – 80 000 тис. гривень.

Головною метою цього соціального проекту є бажання привернути увагу дітей до занять футзалом, дати можливість молодим талантам відкритися, продемонструвати свої здібності та позмагатися з однолітками.

Перша європейська нагорода першого європейського конкурсу

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» здобуло перемогу у першому загальноєвропейському конкурсі на премію Євросоюзу з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) серед 29 країн світу. Українські енергетики відсвяткували свої досягнення разом з іншими переможцями на спеціальній церемонії European CSR Award Scheme в Брюсселі (Бельгія).

Конкурсний проект прикарпатської енергокомпанії - «Стабільне електропостачання і збереження біорізноманіття». Партнерська програма розкриває діяльність енергокомпанії, спрямовану збереження біорізноманіття, зокрема, на захист білого лелеки. Партнерами енергетиків є громадські організації та державні установи: Галицький національний природний парк (м. Галич), Державний природознавчий музей НАН України (м. Львів), Західноукраїнське орнітологічне товариство (м. Львів), Громадська екологічна організація «ЕкоГалич» (м. Галич).

Конкурс покликаний стимулювати розвиток КСВ та розповсюдити передовий досвід впровадження кращих практик соціальної відповідальності. Головний фокус премії спрямований на партнерські проекти між компанією та її заінтересованими сторонами. Серед головних критеріїв оцінки проектів: інноваційність, партнерство, переваги для суспільства та бізнесу. Дані критерії відповідають визначенню Європейської Комісії корпоративної соціальної відповідальності як відповідальності компанії за її вплив на суспільство.

«Прикарпаттяобленерго» тріумфувало двічі

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» здобуло перемогу одразу у двох номінаціях конкурсу «Тріумф десятиліття». На церемонії вшанування лідерів економічного розвитку Івано-Франківська енергетики отримали нагороди як «Найбільший платник податків десятиліття до місцевого бюджету» та «Краще соціально-відповідальне підприємство десятиліття».

За 9 років ПАТ «Прикарпаттяобленерго» двічі було переможцем номінації «Найбільший платник податків до бюджетів усіх рівнів» (2004, 2006), один раз – відзначено у номінації «Інвестиція року» (2010) та «Соціально-відповідальне підприємство року» (2010). До ювілейного конкурсу енергетики були номінантами у 4 категоріях, у двох з них вони були визнані найкращими за ціле десятиліття.

Енергетики-ековолонтери - переможці конкурсу Фонду Східна Європа

Енергокомпанія вже вдруге поспіль стала переможцем конкурсу у сфері волонтерства, який оголошується Фондом Східна Європа в партнерстві з мережею Глобального договору України, Європейською Бізнес Асоціацією, Американською Торгівельною Палатою та Українським форумом благодійників. Новий проект, поданий на конкурс «Корпоративне волонтерство в Україні-2012», описував діяльність еко-волонтерів - працівників ПАТ «Прикарпаттяобленерго», що є добровольцями природоохоронної програми «Лелека».

Нагадаємо, з 2011 року обласна енергопостачальна компанія розпочала встановлення спеціальних платформ, які піднімають гнізда лелек на діючих опорах електроліній на безпечну для птахів та надійного електропостачання висоту. В енергетиків після переустановлення гнізд залишалася стурбованість: чи лелеки повернуться навесні до свого оновленого гнізда. Ось тут і стали потрібними ековолонтери - працівники компанії, які почали залучати дітей до спостереження за лелечими домівками через освітню програму Західноукраїнського орнітологічного товариства «Лелека».

У десятці кращих компанії у сфері КСВ України

У рейтингу відкритості та системності у сфері корпоративної соціальної відповідальності 2012 року ПАТ «Прикарпаттяобленерго» посіло на 7-му позицію у «Секторі товарного виробництва» та 10-ту сходинку загального списку. Цьогоріч за звання «найбільш соціально відповідальної» змагалася 41 компанія.

Енергокомпанія фігурує у верхівці рейтингу з КСВ з 2009 року. Це дає підприємству можливість представити наші досягнення в галузі КСВ, отримати оцінку з боку експертів, а також поділитися з широкою громадськістю накопиченим досвідом. Висока оцінка підприємства дає наснагу в реалізації програм КСВ та вдосконалення управління та звітності у цій сфері. Серед основних напрямків КСВ у цьому році були виділені: розвиток персоналу, охорона праці та здоровя, охорона навколишнього середовища та ресурсозбереження, підтримка добросовісної діллової практики та етичної поведінки, вдосконалення продукту та відносин зі споживачами, розвиток громад, благодійність та меценатство.

Абсолютна перемога у конкурсі бізнес-кейсі з КСВ

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» здобуло перше місце в ІV Національному конкурсі бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності, участь у якому взяло 38 проектів. Проект «Стабільне електропостачання та охорона біорізноманіття – конфлікт інтересів. Чи можливе вирішення?» розкриває діяльність енергетиків у прородоохронній програмі «Лелека».

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» як переможець конкурсу було запрошене на міжнародну виставку соціальних та екологічних проектів CSR Marketplace, що відбулася в Стамбулі 21 грудня.

Загалом у рамках церемонії нагородження переможців було представлено 5 нових цікавих кейсів з КСВ. Було визначено кращі компанії у категорії «розвиток громад», «організаційне управління», «трудові відносини», «захист довкілля», «права людини», «відносини із споживачами». Також було визначено кейс, що демонструє «найкращий внесок у розвиток України» (номінація у партнерстві з Фондом Ріната Ахмєтова «Розвиток України») та презентовано премії для юридичного сектору у трьох номінаціях: Pro Bono Award 2012 (спільно з ЮРЛІГОЮ компанії «ЛІГА:ЗАКОН»).

Зважаючи на потенційну небезпеку електроенергії та вразливість у цьому плані дітей, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» не могло бути осторонь проблем дитячої електробезпеки, залишаючи її вирішення лише на батьків та педагогів. У 2011 році продовжилася багаторічна системна робота компанії у сфері популяризації безпечної поведінки серед школярів. Так виникли передумови для запровадження корпоративного волонтерства – залучення добровольців з числа працівників компанії у ролі експертів з дитячої електробезпеки. У 2011 році розробка та запровадження Програми «Наш суперагент» дозволила розширити популяризацію електробезпеки географічно, зробити її масштабнішою, охопити більшу кількість дітей у різних районах області. Професіоналізм енергетиків, їх ентузіазм та комунікабельність стали запорукою успіху цієї діяльності.

Експерти з дитячої електробезпеки - кращі волонтери в Україні

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» з програмою корпоративного волонтерства «Наш суперагент» стало переможцем у конкурсі «Корпоративне волонтерство - 2011» (номінація «Здоров’я і спорт», категорія «Велика компанія»). Конкурс було оголошено Фондом Східна Європа в партнерстві з мережею Глобального договору України, програмою «Волонтери ООН», Європейською Бізнес Асоціацією, Американською Торгівельною Палатою, Корпусом Миру США та Українським форумом благодійників. Мета конкурсу – відзначити компанії, де розроблені та активно впроваджуються волонтерські програми, що покликані вирішити важливі суспільні проблеми.

Зважаючи на потенційну небезпеку електроенергії та вразливість у цьому плані дітей, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» не могло бути осторонь проблем дитячої електробезпеки, залишаючи її вирішення лише на батьків та педагогів. У 2011 році продовжилася багаторічна системна робота компанії у сфері популяризації безпечної поведінки серед школярів. Так виникли передумови для запровадження корпоративного волонтерства – залучення добровольців з числа працівників компанії у ролі експертів з дитячої електробезпеки. У 2011 році розробка та запровадження Програми «Наш суперагент» дозволила розширити популяризацію електробезпеки географічно, зробити її масштабнішою, охопити більшу кількість дітей у різних районах області. Професіоналізм енергетиків, їх ентузіазм та комунікабельність стали запорукою успіху цієї діяльності.

Корпоративні медіа: нагороди за сучасний формат та повноцінний контент

У рамках VI Міжнародного бізнес-форуму «Інноваційні маркетингові комунікації. Тренди 2012» відбулося нагородження лідерів конкурсу «Краще Корпоративне Медіа України 2011». Прикарпатська енергокомпанія, яка вже неодноразово перемагала у конкурсі, у 2011 році вперше отримала Гран-прі за серію корпоративних листівок, а також відзнаки в окремих номінаціях.

Так сайт ПАТ «Прикарпаттяобленерго» (www.oe.if.ua) був нагороджений «за відповідність цілям бізнесу і потребам цільової аудиторії, насичений контент і формування репутації стабільної компанії». А календар компанії на 2011 рік «Прагнемо досконалості» був відзначений експертами «за інновації в оформленні, неперевершений стиль і якість виконання». Поряд з цим високо був оцінений і Річний звіт підприємства, який здобув перемогу у номінації «за професійне формування бренду компанії, лаконічний елегантний стиль, європейський рівень якості і зміцнення репутації успішної компанії». З 2007 року, коли вперше енергетики подали на суд журі своє корпоративне видання, часопис «Наші справи» щоразу отримує схвальні відгуки експертів конкурсу та високі нагороди. У 2011 році – «за благородну місію спадкоємності поколінь, створення позитивної атмосфери в колективі, максимальну відповідність інтересам читацької цільової аудиторії».

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» здобуло дві нагороди «Тріумф-2010»

12 березня на церемонії вшанування лідерів економічного прогресу Івано-Франківська «Тріумф - 2010» обласна енергопостачальна компанія здобула перемогу у двох номінаціях з дванадцяти – «Інвестиція – 2010 року» та «Соціально відповідальне підприємство – 2010 року».

Нагорода є заслужено, адже на 2010 році інвестиційна програма компанії була затверджена на рівні 65,098 млн. грн. та додатково профінансована ще на 20,5 млн. грн. Основні капіталовкладення були спрямовані на перебудову електричних мереж та оновлення енергетичного обладнання, зокрема кабельних електроліній у м. Івано-Франківську.

Також ПАТ «Прикарпаттяобленерго» стабільно дотримується своїх позицій з корпоративної соціальної відповідальності. Поряд із соціальними проектами, спрямованими на підвищення лояльності персоналу, продовжилася реалізація довгострокової програми розвитку футзалу на тернах Івано-Франківської області. Компанія також долучалося до проектів, які спрямовані на збереження народних традицій, зокрема вкотре виступило партнером міжнародного фестивалю «Свято ковалів» та інших заходів.

Зазначимо, що «Тріумф» проходить уже восьмий рік поспіль. Захід користується великою популярністю, адже покликаний відзначити справжніх лідерів бізнесу та промисловості – підприємства та організації, які своєю діяльністю приносять користь місту, дбаючи про його розвиток та розквіт.

Висока відзнака компанії за проект корпоративної соціальної відповідальності

Міжнародне журі відзначило діяльність ПАТ «Прикарпаттяобленерго» у сфері КСО. Енергокомпанія, яке вперше представила свою практику у сфері популяризації питань дитячої електробезпеки, посіло високу другу сходинку Національного конкурсу бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності.

Зважаючи на специфіку своєї діяльності, ПАТ «Прикрапаттяобленерго» останні роки багато уваги приділяє зменшенню ризиків електротравматизму, у першу чергу в дитячому середовищі. У представленому на конкурс бізнес-кейсі, зокрема йшлося про те, як використовувалася видана на замовлення ПАТ «Прикарпаттяобленерго» книга «Вольтик-суперагент. Ілюстрована електробезпека для дітей», відбувалися постановки спеціальної лялькової вистави «Земні пригоди Вольтика» тощо.

Наступним кроком енергетиків стало видання серії застережних плакатів, які були подаровані усім школам міста та інтернатам області. А традиційна акція «Літо зустрічай, про безпеку пам’ятай!» у 2010 році організовувалася у літніх оздоровчих таборах краю і була більш масштабною. Поряд з цим у школах було розпочато цикл уроків з електробезпеки «На допомогу суперагенту Вольтику», зокрема фахівці компанії проводили їх під час Місячника електробезпеки, що був оголошений у всіх навчальних закладах міста у листопаді 2010 року. Відкриття у 2010 році корпоративного музею електрифікації Прикарпаття, куди запрошувалися групи школярів, також створило можливість наочно показувати відвідувачам специфіку праці енергетика, особливості та небезпеки енергообладнання. Новою для фахівців ПАТ «Прикарпаттяобленерго» формою роботи з дітьми на базі служби ізоляції підприємства стало проведення для старшокласників уроків фізики.

Для компанії важливо, щоб кожен, навіть найменший споживач, знав і дотримувався правил безпечного користування електроенергією. Тому така діяльність мусить бути орієнтованою саме на дитяче сприйняття та головне – бути постійною.

До 80-річчя компанії – нагорода усьому трудовому колективу

18 серпня 2010 року Прем’єр-міністр України Микола Азаров підписав Наказ про нагородження трудового колективу ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

Працівників підприємства об’єднує не лише професія енергетика, але й неповторний корпоративний дух компанії, що складався роками, акумулюючи надбання попередніх поколінь та постійне прагнення до вдосконалення. Сумлінність у виконанні щоденних обов’язків, професіоналізм та відповідальність кожного з колективу прикарпатських енергетиків були оцінені на високому урядовому рівні.

Адже завдяки старанням колективу за останні роки обласна енергопостачальна компанія не лише демонструє стабільність, але й нарощує темпи свого розвитку, у багатьох аспектах займаючи позиції лідера серед енергопідприємств України. ПАТ «Прикарпаттяобленерго» - перша енергопостачальна організація, яка працює за Стратегічним планом розвитку, прописаним своїми фахівцями. У грудні 2008 року компанія отримала Сертифікат відповідності Міжнародним стандартам якості ISO:9001, а в 2009 році – пройшла наглядовий аудит за новою версією. Реалізація інвестиційної політики дозволяє ПАТ «Прикарпаттяобленерго» підвищувати надійність послуг. Компанією впроваджуються проекти, котрі є цікавими для споживачів та партнерів із застосуванням новітніх технологій, серед них: поширення послуги з дистанційних розрахунків юридичних споживачів та впровадження інформаційно-платіжної системи розрахунків через сайт компанії побутових тощо.

Визнання року – Подяка ДПА в області

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» визнано кращим платником податків Івано-Франківської області.

Голова ДПА в Івано-Франківській області Володимир Попович у День енергетика вручив компанії Подяку та висловив вдячність за багаторічну плідну співпрацю підприємства з державною податковою службою в області. «Дякуємо за вашу напружену самовіддану працю, за сумлінність і професійну честь», - зазначено у нагороді.

Прикарпаттяобленерго серед інформаційно відкритих компаній

Обласна енергопостачальна компанія здобула перемогу у конкурсі на кращу регулярну інформацію акціонерних товариств та підприємств-емітентів облігацій у 2008 році, посівши 3 місце серед підприємств енергетичної галузі.

Конкурс традиційно проводиться Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України. Метою конкурсу є визначення підприємств, які у своїй діяльності найбільш послідовно реалізують принципи прозорості та відкритості на фондовому ринку шляхом найкращого розкриття інформації про стан та перспективи свого розвитку, формуючи довіру акціонерів, потенційних інвесторів та громадськості до свого бізнесу. Церемонія нагородження переможців відбулася 18 грудня у Києві.

Відбір переможців здійснювався конкурсною комісією, до складу якої увійшли представники Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, інших органів державної влади, представники провідних фондових бірж України та інших учасників ринку цінних паперів. Серед представлених на конкурс 186 регулярних інформацій акціонерних товариств та підприємств-емітентів облігацій за 2008 рік конкурсною комісією визначено переможців у 13 номінаціях. За розкриття кращої регулярної інформації за 2008 рік переможцями визначені емітенти з 16 областей України.

Корпоративні медіа ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
знову на висоті


У рамках Форум Інновацій «Тренди 2010 в маркетингу, менеджменті, медіа» підведено підсумки конкурсу «Кращі корпоративні медіа України» у 2009 році. Таким чином бізнес-співтовариству стали відомі імена зірок «Корпоративних проектів». За звання кращих і символічну стелу з яскравою зіркою змагалися 70 корпоративних проектів в 9 категоріях: сайт, книга, річний звіт, газета (для зовнішньої аудиторії та внутрішня – для працівників компанії), журнал (зовнішній та внутрішній), фільм, календар. У конкурсі «Краще корпоративне медіа України 2009» ПАТ «Прикарпаттяобленерго» було представлене у 4 категоріях. Як і попередні роки, усі корпоративні проекти прикарпатських енергетиків отримали високі оцінки журі.

За рішенням членів журі, річний звіт ПАТ «Прикарпаття- обленерго» у 2009 році посів друге місце, корпоративна газета «Наші справі» стала переможцем у номінації «За зміцнення командного духу в робочому колективі, цікаве і різноманітне тематичне наповнення видання», а настінний календар – кращим у номінації «За творчий підхід до оформлення проекту».

Конкурс «Краще Корпоративне Медіа України 2009» проводиться Асоціацією Корпоративних Медіа з 2006 року. Він покликаний виробити стандарти корпоративної журналістики, дизайну, методів інформаційної дії на цільову аудиторію. Метою конкурсу є популяризація професійних успіхів кращих корпоративних проектів нашої країни.

«Прикарпаттяобленерго» - на четвертій сходинці рейтингу брендів галузі

Оцінки різних незалежних експертів з використанням різних систем оцінювання, що знаходять своє відображення у рейтингах, щоразу засвідчують високі позиції Івано-Франківської обласної електропостачальної компанії. Нещодавно рейтинговий журнал «Гvардія» і видавничий будинок «Галицькі контракти» визначили вартість найдорожчих корпоративних брендів в Україні. У галузевій (енергетика) вибірці цього рейтингу брендів ПАТ «Прикарпаттяобленерго» посідає високу четверту позицію. Його найближчими сусідами є: НАЕК «Енергоатом» (І місце), Укргідроенерго (ІІ місце), Одесаобленерго (ІІІ місце) та Крименерго (V місце).

Методика рейтингу заснована на використанні прибуткового підходу, що будується на обліку реального економічного ефекту, який отримала компанія при реалізації товарів і послуг. Інформація про вартість брендів компаній відображена в рейтингових таблицях. Окрім загального рейтингу представлена позиція кожної компанії в галузі. Всього «Гvардія» підрахувала вартість корпоративних брендів компаній на 22 ринках України. Загалом у рейтингу взяло участь 200 компаній. Рейтинг вартості брендів відображає явища, які відбуваються в українській економіці сьогодні: сильне падіння авторинку, фінансового сектора і галузей важкої промисловості, стабільність паливно-енергетичної галузі і нестійке положення бізнесу в цілому.

Загальний підсумок «Гвардії брендів» відображає сучасний стан корпорацій. Очолює рейтинг вартості брендів КИЇВСТАР ДЖ. ЕС. ЕМ. - національний оператор мобільного зв'язку (вартість бренду 17 103,674 млн грн.). На другій позиції - СИСТЕМ КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ - найбільша фінансово-промислова група України, одна з провідних європейських промислових холдингових компаній (вартість бренду – 10 937,648 млн. грн.). Третє місце в рейтингу займає АРСЕЛОР МІТТАЛ КРИВИЙ РІГ – найкрупніше підприємство гірничо-металургійного комплексу України (вартість бренду – 9 625,584 млн грн.). На четвертій позиції в рейтингу - «ДТЕК» - лідер паливно-енергетичного ринку України (вартість бренду – 5 042,677 млн грн.). Замикає п'ятірку лідерів НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» - одна з найбільших компаній України, провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу країни (вартість бренду – 3 215,301 млн грн.).

Олександр Бубен – у трійці лідерів менеджерів галузі

За підсумками 2008 року проект «Інвестгазети» «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен зайняв третю позицію у галузевому рейтингу «Енергетика». У трійці лідерів рейтингу також Максим Тимченко – генеральний директор ДТЕК та Володимир Чернявський, який очолює ПАТ «Полтаваобленерго». Популярний рейтинг найуспішніших топ-менеджерів України складається на основі оцінок самих керівників один одного. Тож його висновки можуть претендувати на об’єктивність.

Зважаючи на специфіку оцінювання проекту «ТОП-100», на результат впливають не тільки реальні показники діяльності компаній, але й загальний авторитет, відомість претендента та його визнання серед колег-керівників своєї галузі, певна харизма керівника.

На користь Олександра Бубена і результати діяльності очолюваної ним компанії. Не зважаючи на випробування стихією, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» успішно завершило попередній рік. Вносячи корективи в організацію діяльності з передачі та постачання електроенергії, оптимізуючи її та вдосконалюючи відповідно до сучасних умов, підприємство намагається вистояти і в умовах кризи.

Останні роки загально українські рейтинги засвідчують зміцнення авторитету керівника прикарпатських енергетиків. Якщо раніше йшлося про присутність Олександра Бубена у «десятці» кращих топ-менеджерів держави, то тепер – про трійку лідерів.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» - серед лідерів рейтингу соціально відповідальних компаній України

За підсумками експертів рейтингу «Гвардія. Рейтинг соціальної відповідальних компаній України», ПАТ «Прикарпаттяобленерго» зайняло 6 позицію.

Рейтинг соціально відповідальних компаній складався на основі інтегрованої оцінки рівня відкритості та активності організацій у сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Серед показників, які враховувалися – наявність соціального звіту, що виступає інструментом діалогу з суспільством; рівень розкриття інформації про соціальні інвестиції; залучення зацікавлених сторін та підходи до управління КСВ, а також відкритість у сфері благодійності та меценатства. Усього учасниками проекту стало близько 60 компаній – як українських, так і з іноземним капіталом. До п’ятірки лідерів увійшли: ЗАТ «Систем кепітал менеджмент», ПАТ «ДТЕК», ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.», «Неміров холдинг» та концерн «Ніко».

Висока позиція у першій десятці українських соціально відповідальних компаній для ПАТ «Прикарпаттяобленерго» - це справедлива оцінка спланованої та цілеспрямованої діяльності підприємства у сфері КСО. Адже соціальна відповідальність для ПАТ «Прикарпаттяобленерго» - це філософія розвитку компанії, яка дозволяє інтегрувати успішний бізнес з базовими загально людськими цінностями та пріоритетами національного життя регіону. При визначенні напрямків соціальної підтримки обласна електропостачальна компанія керується такими критеріями: ефективність соціальних інвестицій, їх спрямованість на збереження народних традицій (наприклад, партнерство у проведенні Міжнародного фестивалю «Свято ковалів» та фестивалю «Карпатський вернісаж»), примноження духовних цінностей народу, сприяння здоровому способу життя та розвитку спорту (наприклад, опікування НФК «Ураган» та гірськолижницею Богданою Мацьоцькою), підтримка дітей-сиріт та спеціалізованих навчально-виховних закладів.

2009 рік компанія проводить під гаслом «Діти – наше натхнення». Тож продовжуються та започатковуються нові проекти, спрямовані на сприяння талановитій молоді, підтримку дітей, позбавлених батьківської опіки, та популяризацію дитячої електробезпеки тощо.

Сертифікат відповідності вимогам Міжнародних стандартів якості серії ISO – заслужена відзнака

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» в числі перших українських енергокомпаній успішно пройшло сертифікаційний аудит на відповідність вимогами міжнародних стандартів якості серії ISO. Під час вибіркового знайомства із підрозділами як центральних служб, так і філій товариства, вивчення документації та спілкування з персоналом аудитори не оформили невідповідностей діючої на підприємстві системи менеджменту якості вимогами міжнародного стандарту якості ISO 9001:2000. Такі результати дали аудиторам підстави рекомендувати компанію до отримання відповідного Сертифікату. Область сертифікації становлять одразу 4 послуги: постачання електроенергії, передача електроенергії, надання послуг з приєднання до електромереж та надання інформаційно-консультаційних послуг.

Переважно для компаній мотивом до сертифікації наявної системи менеджменту виступають вимоги законодавства або запити замовників (споживачів, постачальників тощо). Натомість ПАТ «Прикарпаттяобленерго», будучи природнім монополістом і не маючи таких зовнішніх вимог, вирішило розпочати таку серйозну роботу самостійно. Отримання Сертифікату стало логічним завершенням масштабної роботи усього колективу впродовж 2,5 років.

Урочисте вручення ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Сертифікату відповідності Міжнародним стандартам якості ISO 9001:2000 відбулося 22 грудня 2008 року в рамках відзначення Дня енергетика під час святкового дійства в Івано-Франківському музично-драматичному театрі.

Слова подяки за дотримання податкових зобов’язань

Мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус висловив подяку ПАТ «Прикарпаттяобленерго» як одному із найбільших платників податків до Зведеного бюджету у 2008 році. Як зазначив міський голова, завдяки надходженням до бюджету забезпечується динамічний розвиток території міської ради, вчасно виплачуються заробітні плати вчителям, лікарям, іншим працівникам бюджетної сфери. В цьому році, на відміну від попередніх, вагома частка бюджетних коштів спрямована на покращення ситуації в медичній галузі та освіті.

У листі, адресованому керівнику підприємства Олександру Бубену, зокрема йдеться: «Саме від Ваших менеджерських рішень, ефективної діяльності всього колективу, своєчасної сплати податків залежить наповнення бюджетів усіх рівнів».

Зазначимо, що за 2008 рік ПАТ «Прикарпаттяобленерго» сплатило до державного бюджету близько 70,3 мільйона гривень, у тому числі до місцевого бюджету – 11,8 мільйона гривень.

Загалом обласна енергопостачальна компанія впродовж останніх років є одним із найбільших платників податків не лише міста, але й Івано-Франківської області. Підприємство неодноразово ставало переможцем номінації «Кращий платник до бюджетів усіх рівнів» церемонії вшанування лідерів економічного прогресу «Тріумф». Чітке дотримання податкових зобов’язань є глибоким переконанням підприємства як корпоративного члена суспільства. На думку компанії, у цьому, поряд із сумлінним виконанням своєї місії, реалізацією корпоративних соціальних гарантій для персоналу та активною участю у житті суспільства, і виявляється соціальна відповідальність бізнесу.

Компанія утримує високі позиції у рейтингах

Оприлюднено результати чергового проекту «Інвестгазети» «ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України». ПАТ «Прикарпаттяобленерго» потрапило у число переможців рейтингу одразу за кількома показниками: капіталізація підприємства, приріст цін на акції та рівень корпоративного управління.

При складанні списків були враховані відомості, отримані з різних джерел: анкетні дані, матеріали ЗМІ та інших відкритих джерел, бухгалтерських форм звітності тощо. В дослідженні цього року розглядалась діяльність 175 компаній, які представляють основні сектори економіки держави та акції яких знаходяться в лістингу ПФТС та іноземних фондових бірж. Одразу зазначимо, що за приростом ціни акцій в ПФТС у 2007 році ПАТ «Прикарпаттяобленерго» опинилося серед лідерів, зайнявши другу позицію спеціальної вибірки.

Експертами також оцінювались прозорість фінансової звітності та розкриття інформації, доступність менеджерів, публічність та стратегічні ризики, наприклад, корпоративні конфлікти. За результатами аналізу, якість корпоративного управління компаній, у акції яких можна інвестувати, демонструє позитивну динаміку. Середній рівень корпоративного управління демонструє 61% учасників проекту, серед яких і ПАТ «Прикарпаттяобленерго». За цим показником обласна енергопостачальна компанія потрапила у сотню кращих і зайняла 74 позицію по Україні. Поряд з цим за показником «капіталізація» прикарпатська енергокомпанія піднялася до 78 позиції.

Рейтинг «ТОП-100. Кращі компанії України» – це об'єктивне джерело інформації, на підставі якого можна приймати тактичні рішення сьогодні, спрогнозувати кроки на завтра і розробляти стратегії майбутнього. Участь у рейтингу підтверджує значущість компанії в економіці країни в цілому, а також дає можливість залучити нових клієнтів, партнерів, інвесторів.

Річний звіт енергетиків за 2007 рік – визнано одним з найкращих

7 листопада у Київі відбувся Бізнес-Форум “Інноваційні маркетингові комунікації: інструменти та технології”. Організаторами заходу виступили Український Маркетинг Клуб та Асоціація Корпоративних Медіа України. У роботі Форуму взяло участь 156 учасників – менеджери з маркетингу, реклами і PR провідних українських компаній. Протягом одного дня своїм досвідом, знаннями, навичками обмінювалися як представники компаній з відомими брендами, так і тих, де цей напрямок діяльності тільки започатковується. Незважаючи на стислий термін тривалості Форуму, учасникам вдалось обговорити питання іновацій у корпоративних медіа-проектах, маркетингових комунікаціях, відвідати мастер-класи найкращих практиків з Росії та України.

А завершився Бізнес-Форум церемонією нагородження номінантів та переможців конкурсу “Найкращі Корпоративні Медіа України 2008”. Цього року у конкурсі взяло участь 90 проектів у номінаціях: корпоративна газета, корпоративний сайт, корпоративний фільм, річний звіт. Якщо минулого року ПАТ “Прикарпаттяобленерго” було відзначене номінацією серед кращих корпоративних газет України, то цього року підприємство здобуло почесне друге місце у номінації “Найкращий корпоративний річний звіт” .ПАТ «Прикарпаттяобленерго» - лауреат Всеукраїнського конкурсу "Лідер паливно-енергетичного комплексу - 2007"

19 грудня 2007 року у Києві відбулася святкова церемонія нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу „Лідер паливно-енергетичного комплексу - 2007”. Даний захід проводиться в Україні вже вдев’яте і став помітним явищем у суспільному житті нашої країни.

Цей своєрідний моніторинг вітчизняного паливно-енергетичного комплексу, сектору енергоспоживання має важливе та благородне завдання – підтримати кращі колективи та особистостей, які досягли найвагоміших результатів, підкреслити суспільну значимість їхньої праці, дати новий імпульс пошуку додаткових резервів для розв’язання поточних і перспективних завдань, що постають сьогодні перед українською енергетикою.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» не вперше серед претендентів цього конкурсу, однак саме у 2007 році було високо оцінене і визнане лауреатом у номінації «Підприємство». Це дуже поважна і заслужена нагорода усього колективу прикарпатських енергетиків, який на заході мали за честь представляти радник голови правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Сергій Синиця, головний бухгалтер Людмила Яремчук та директор з економіки та фінансів Ольга Семенчук.

Переможці конкурсу – а це усі працівники підприємства – носії енергії, яка спрямована на розквіт України та підвищення добробуту населення краю.Газета «Наші справи» - переможець конкурсу «Краще корпоративне видання України - 2007»

Корпоративна газета ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «НАШІ СПРАВИ», яка видається для працівників компанії з 2005 року, стала переможцем головного проекту року Асоціації Корпоративних Медіа - конкурсу «Краще корпоративне видання України-2007». На суд членів журі - експертної групи зі сфери зв’язків з громадськістю, журналістики, управління персоналом та маркетингу було винесено 65 корпоративних видань, що представляють різні сфери бізнесу України. Корпоративне видання прикарпатських енергетиків отримало відзнаку «Вибір Президента «Асоціації Корпоративних Медіа» - За формування загальних інтересів співробітників, збереження і примноження традицій компанії», а також нагороду видавництва «Економіка» (журнал «Marketing Media Review», «Інвестгазета»). Нагородження переможців відбулося у рамках II Міжнародної конференції «Корпоративне видання як чинник підвищення прибутковості бізнесу», учасником якої стала начальник відділу інформаційної політики ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Наталія Андрусечко.

Конкурс корпоративних видань було оголошено з метою популяризації професійних успіхів кращих корпоративних медіа нашої країни. Цей проект покликаний виробити стандарти корпоративної журналістики, дизайну, методів інформаційної дії на цільову аудиторію. За словами Президента Асоціації Корпоративних Медіа, Оксани Тодорової, «в порівнянні з минулим роком виріс не тільки кількісний склад учасників конкурсу. Значно зріс рівень видань. Компанії вже більш усвідомлено і професійно інтегрують корпоративне видання в систему маркетингових комунікацій з клієнтами. Внутрішньо корпоративні проекти успішніше формують імідж компаній на ринку праці в боротьбі за залучення і утримання талановитих співробітників. Удосконалюється і PR складова корпоративної преси».У День міста грамота мера Івано-Франківська

З нагоди святкування 345-ої річниці від дня заснування міста мер Івано-Франківська нагородив ПАТ «Прикар- паттяобленерго» Грамотою за партнерство та підтримку влади.

Цю відзнаку Віктор Анушкевичус вручив голові правління товариства Олександру Бубену під час урочистого відкриття VI регіональної виставки «Орнаментальне мистецтво», яке відбулося 6 травня у Івано-Франківському художньому музеї. Виставка почала роботу в рамках Міжнародного фестивалю «Свято ковалів».

Ковальський фестиваль - один із проектів, які підтримує ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Вже вдруге енергетики виступили генеральним партнером цього міжнародного заходу. У 2007 році він знову пройшов у рамках святкування Дня міста Івано-Франківська. 4-6 травня під час проведення V Міжнародного фестивалю «Свято ковалів» на майдані Шептицького відбувалося багато цікавих подій. Понад 300 ковалів з 22 країн світу та різних регіонів України просто неба демонстрували свою ковальську майстерність і створили спільну роботу - монументальну композицію «Великоднє сонечко».ТОП-100: впевнені високі позиції Олександра Бубена

Оприлюднено результати нового рейтингу видавництва «Економіка» «ТОП-100: кращі топ-менеджери України 2006 року». За підсумками п’ятого традиційного дослідження ефективності керівників компаній голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен посів перше місце серед керівників обленерго України та 6 позицію у галузевому рейтингу «Енергетика» (а це 95 позиція у загальному рейтингу). Специфіка цього дослідження та результати попередніх років засвідчують надійну ділову репутацію керівника обленерго та компанії загалом.

У проекті взяло участь більше 600 керівників компаній України, які дійсно ефективно працюють. У ролі експертів рейтингу «ТОП-100» виступали самі топ-менеджери, а не запрошені експерти. Це дозволило об’єктивно оцінювати роботу керівників та визначати справді лідерів у різних сферах діяльності.

Респонденти давали оцінку своїм колегам та конкурентам, які працюють в одній сфері та галузі. Критерії оцінки враховували усі напрямки роботи топ-менеджера: репутацію та особисті якості, авторитет серед колег та конкурентів, уміння відстоювати інтереси підприємства, формувати позитивний імідж компанії та використовувати сучасні методи управління, проводити ефективну кадрову та соціальну політику, новаторство, наявність ефективної стратегії в компанії тощо.Заслужений тріумф ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

За результатами конкурсу «Тріумф-2006», обласна енергопостачальна компанія вже втретє стала переможцем у номінації «Кращий платник податків до бюджетів усіх рівнів». Про це було оголошено 23 лютого 2007 року на урочистій церемонії вшанування лідерів економічного прогресу міста Івано-Франківська, яка відбувалась в обласному музично-драматичному театрі. Нагороди «Тріумфу» стають свідченням народного визнання та подяки як влади, так і громади за досягнення та перемоги номінантів, спрямовані на розвиток економіки краю та розбудову держави загалом. Висока оцінка внеску кожного є заслуженою нагородою і разом з тим авансом для здійснення наступних амбітних планів підприємств та організацій.

Вручаючи нагороду голові правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександру Бубену, мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус наголосив, що в останні роки прийшла нова генерація керівників, яка рухає економіку міста вперед. І навіть сто номінацій не дозволять відзначити усі успіхи бізнесу. Основа цього тріумфу, зазначив Олександр Бубен, – сумлінна праця, соціальна відповідальність та чесність бізнесу.

Для довідки: ПАТ «Прикарпаттяобленерго» у 2006 році до бюджетів усіх рівнів сплатило 23560 тис. грн. та 5469 тис. грн. до місцевих бюджетів.ПАТ "Прикарпаттяобленерго" - переможець "Гвардії брендів"

За підрахунками фахівців, ПАТ "Прикарпаттяобленерго" зайняло 41 позицію у загальному рейтингу "Гвардія брендів" та 6 - у галузевому.

Цей проект був започаткований Видавничим домом "Галицькі контракти" та Українським Рейтинговим Агентством, він представляє найуспішніші та найефективніші бренди України.

"Гвардія брендів" презентує кращі торгові марки споживчого ринку, промисловості, банківської справи та ринку страхування. Для кожного сектору економіки у виборі методик були враховані свої особливості брендінгу. Брались до уваги економічні показники діяльності компаній (чистий дохід, собівартість продукції, чистий прибуток - після оподаткування) за підсумками І півріччя 2004 року. Враховуючи той факт, що в енергетичній галузі більшість компаній - монополісти, надання споживачам якісних послуг та якісного товару - справа честі та відповідальності як менеджменту підприємства, так і усіх працівників.Голова правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго" в рейтингу найуспішніших керівників держави

Тижневик "Інвест-газета" опублікував рейтинг 500 найуспішніших керівників держави за результатами 2005 року. Голова Правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олександр Бубен у цьому рейтингу посів 136 місце. Нагадаємо, що у бізнес-сезоні 2003-2004 років в аналогічному дослідженні він займав 195 позицію.

Методика складання щорічного рейтингу базується на незалежних експертних оцінках топ-менеджерів українських підприємств. Основними критеріями проведення оцінювання є вміння керівника лобіюПАТи інтереси підприємства і формувати позитивний імідж компанії, наявність довгострокової стратегії діяльності та позитивна динаміка розвитку підприємства, використання сучасних методів управління.ПАТ "Прикарпаттяобленерго" в п'ятірці кращих компаній області

Рейтинг кращих лідерів

Голова правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олександр Бубен зайняв 136 позицію у новій рейтинговій програмі за участю найуспішніших топ-менеджерів України "Гвардія керівників - 500 найуспішніших керівників України 2005 року"

Цей рейтинг менеджерів створений за участю Видавничого дому "Галицькі контракти" та "Українського рейтингового агентства". Він складений на основі оцінок керівниками один одного в межах однієї галузі. Всього список охопив керівників компаній 36 галузей.ПАТ "Прикарпаттяобленерго" у рейтингу найбільших компаній України

Українське рейтингове агентство і Видавничий дім "Галицькі контракти" представили проект "Гвардія 500" - рейтинг найбільших компаній України, в якому ПАТ "Прикарпаттяобленерго" зайняло 24 місце серед компаТакож враховуються критерії активності торгів акціями цих компаній на організованому ринку та рівень їх корпоративного управління.

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" у рейтингу "Експерта" зайняло 33-є місце.
Рейтинг кращих лідерів

Голова правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олександр Бубен зайняв 136 позицію у новій рейтинговій програмі за участю найуспішніших топ-менеджерів України "Гвардія керівників - 500 найуспішніших керівників України 2005 року"

Цей рейтинг менеджерів створений за участю Видавничого дому "Галицькі контракти" та "Українського рейтингового агентства". Він складений на основі оцінок керівниками один одного в межах однієї галузі. Всього список охопив керівників компаній 36 галузей.ПАТ "Прикарпаттяобленерго" у рейтингу найбільших компаній України

Українське рейтингове агентство і Видавничий дім "Галицькі контракти" представили проект "Гвардія 500" - рейтинг найбільших компаній України, в якому ПАТ "Прикарпаттяобленерго" зайняло 24 місце серед компаній енергетичної галузі, і 336 - серед найкращих компаній України.

В рамках проекту "Гвардія 500" представлено загальний рейтинг 500 найбільших компаній України за підсумками 2005 року з урахуванням основних показників: чистого доходу, чистого прибутку, активів, дебіторської і кредиторської заборгованості, чисельності персоналу. Для участі у конкурсі було відібрано 3000 компаній.


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

08.05.18 Що буде з цінами на бензин: прогноз на травень

25.04.18 Поляки розмірковують над інвестиціями в український вуглепром

24.04.18 Мінрегіон змінить вимоги до енергоефективності навчальних закладів