• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»
Іміджева продукція АТ "Прикарпаттяобленерго"

Цінності та пріоритети підприємства, яке досягло певного рівня організаційної культури, статусу і визнання у суспільстві, не лише простежуються у щоденній діяльності, але й знаходять своє відображення в іміджевій продукції. Наприклад, для корпоративної поліграфії тепер недостатньо логотипу компанії у кутику аркуша із шаблонною фотографією. На думку АТ "Прикарпаттяобленерго", дизайн корпоративної продукції повинен бути добре продуманим, відповідати фірмовому стилю та місії організації, її основній діяльності. Яскравим свідченням такого підходу є корпоративні календарі компанії.


2018 рік.


Ідея: відділ інформаційної політики компанії.
Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.
Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).
Тема: «Вітер змін – енергія твого майбутнього!»

У 2018 рік АТ «Прикарпаттяобленерго» вступає під девізом «Вітер змін – енергія твого майбутнього!».

Невід’ємною частиною нашого життя є зміни. Вони удосконалюють і розвивають усі сфери нашого життя. Разом із цим змінюємося і ми. Часи змінюються і ми змінюємося разом з ними.
Зміни змінюють нас, ми змінюємося разом з ними. Тому не варто їх уникати, а потрібно навчитися їх достойно сприймати, уміло використовувати. Людина, яка відчула вітер змін, має будувати не щит від вітру, а вітряк.
Треба вчитися використовувати зміни на позитив собі.

Особливості.
До традиційного набору іміджевої продукції компанії у цьому році входять календарі у чотирьох форматах: настінний, настільний, кишеньковий та календар-куб.

В цьогорічній колекції календарів переважають сірий, оранжевий та червоний кольори. Календарі підсилені яскравою візуалізацією та мотиваційними фразами, які щодня налаштовуватимуть на оптимізм і відкритість новому. Кожен із них має QR-код, просканувавши який потрапляєш на сайт компанії.

Тему змін найяскравіше підкреслений в дизайні настінного календаря. Крім днів, місяців і пір року власник може самостійно обрати одну з чотирьох титульних сторінок – найактуальнішу для себе, яка надихатиме на зміни. Також на настінному календарі цього року виділені не лише офіційні вихідні, а й усі фахові свята представлених в компанії професій. Календар ділиться на три секції, що дозволяє одночасно відстежувати три місяці. А пересувний індикатор дати допоможе миттєво сфокусувати погляд на поточній даті. Дизайн календаря передбачає можливість персоналізації – є місце для приміток власника. Інтер’єр офісного столу доповнить настільний календар-гірка на пружині. Кожна перекидна сторінка несе на собі фразу для щоденного натхнення. Календар зручний в використанні для планування та звітності, оскільки на одній сторінці є відразу три місяці: попередній, поточний та наступний.

Компактний кишеньковий календар дозволить планувати будь-де. Достатньо вкласти його в гаманець, і він завжди буде з вами. Календар-куб є цьогорічним дебютантом. Його компактність і нетипова, оригінальна форма стане «перчинкою» будь-якого офісного столу, його яскравою деталлю, надихне на нестандартні і креативні рішення, додасть трохи інтерактиву в планування. На кожній стороні куба знаходиться календар на два місяці з символікою підприємства.

2017 рік.


Ідея: відділ інформаційної політики компанії.
Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.
Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).
Тема: «Енергія нашого розвитку»

У 2017 рік ПАТ «Прикарпаттяобленерго» вступає під девізом «Енергія нашого розвитку».

Характерною ознакою людського життя є прагнення до розвитку. Ми стараємося йти в ногу з часом. Цьому допомагає наше бажання – пізнавати, опановувати, удосконалювати, відкривати, вивчати, одним словом – розвиватися. Наше сьогодні і завтра – це енергія нашого розвитку. Вона живе у кожному із нас і у кожного вона своя, особлива.
Головне – постійно її підзаряджати цілями, бажаннями, прагненнями, які відкривають нам нові можливості.

Особливості.
До традиційного набору іміджевої продукції компанії у цьому році входять календарі у трьох форматах: настінний, настільний та кишеньковий. Особливістю настінного календаря є чіткий поділ на три секції, що дозволяє одночасно відстежувати одразу три місяці. Чітко окреслені цифри календарної сітки та пересувний індикатор дати допоможуть не загубитися у часі серед виру робочих справ та буденних перепетій. Календар приваблює різноманіттям кольорової гами, де базовим є корпоративний колір компанії – помаранчевий. Виконана із міцного картону основа робить календар надійним у використанні, а яскрава ілюстрація – спонукає повсякчас рухатися вперед, розвиватися та самовдосконалюватися, не зупиняючись на досягнутому. Заламінована картина в основі календаря виблискує глянцем, наче закликаючи до дій. Адже попереду стільки нових можливостей та яскравих перспектив.

Доповненням офісного інтер’єру стане настільний календар на пружині, прикрашений символікою компанії. Перекидні сторінки миттєво переносять у новий часовий відрізок. Завдяки особливому дизайну «будиночок» такий календар зручний у використанні, займає на столі мінімум місця, але при цьому є напрочуд інформативним.

А от кишеньковий календар стане незамінним у повсякденному житті. Це яскравий та функціональний спосіб планування і розпорядження часом. Завдяки своїй компактності він зможе повсюди подорожувати зі своїм власником.


2016 рік.


Ідея: відділ інформаційної політики компанії.
Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.
Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).
Тема: «Створи світ, в якому хочеш жити»

У 2016 рік ПАТ «Прикарпаттяобленерго» вступає під девізом «Створи світ, в якому хочеш жити».

Кожен із нас свій шлях по життю розпочинає з чистого листка. Кожен новий прожитий рік наповнює його змістом, формою, відтінками. Ми самі підбираємо ноти до пісні свого життя, визначаємо кольорову гаму картини нашого буття. Наш затишок вдома, комфорт на роботі, наша душевна гармонія залежить тільки від нас самих – від наших мрій, прагнень до змін, розумних рішень, активних дій.

Адже ми самі створюємо світ, в якому хочемо жити.

Особливості.
У цьогорічний набір іміджевої продукції увійшли календарі у двох форматах – настінному та кишеньковому та корпоративні пакети.

Настінний календар має інноваційний дизайн та виконаний у стилі «лаконічного мінімалізму» у форматі А2 листа. У його дизайні вперше використано новаторську ідею інтерактивності – залучення працівників до створення індивідуальних елементів на календарі. Сам календар є чистим полотном на якому кожен бажаючий може додати власні елементи декору, домалювати або дописати щось, радикально змінюючи його вигляд згідно з власними уподобаннями.

Особливого шарму білому тлу календаря додають яскраві елементи – плями розлитої фарби та кольорові олівці, що спонукають до творчості – виконані у прогресивній техніці вибіркового лакування.

Календарна сітка червоного кольору підкреслює виразні елементи на календарі та робить його функціональним та зручним у користування.


2015 рік.


Ідея: відділ інформаційної політики компанії.
Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.
Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).
Тема: «Використовуй ресурси мудро – живи ЕКО-Логічно!»

У 2015 рік ПАТ «Прикарпаттяобленерго» вступає під девізом «Використовуй ресурси мудро – живи ЕКО-Логічно».

Ідучи по світу, людина залишає сліди. Сліди від усього пройденого, відчутого, пережитого, сліди від усього спробуваного, проїханого, написаного і відкритого. І чим активніше живе людина, тим більше слідів залишає. Але не завжди, ступаючи, ми задумуємося над тим, який слід залишимо – добрий чи злий. Недбало закручений вранці кран, забута ввімкнутою на весь день лампочка, зіпсутий аркуш паперу і без потреби придбаний поліетиленовий пакет – це також наші сліди.

Для того, щоб Земля продовжувала жити, дихати і зеленіти, ми маємо змінитися, маємо змінити наш менталітет, маємо почати мислити так, як ніколи не мислили до цього – мислити еко-Логічно, використовуючи ресурси мудро, не витрачаючи те, що дала нам природа і наша цивілізація на зло. Маємо йти по житті мудро, намагаючись залишати достойний слід, а не просто слідити.

Особливості.
Для підкреслення теми року ПАТ «Прикарпаттяобленерго» розробило нову серію корпоративної продукції в еко-стилі. За пріоритет у дизайні та матеріалах обрано лаконічність, мінімалізм та функціональність. Уся поліграфічна продукція виконана в пастельних тонах, з стильними вкрапленням зеленого кольору, природного відтінку. Усі календарі та блокноти виготовлені з переробленого паперу. У виробництві пакетів використовувався крафт-картон, який значно дешевший та міцніший за звичний аналог.

Енергетики свідомо зробили продукцію максимально простою, зручною та недорогою, адже хотіли доказати, що продукція з переробленого паперу може бути не тільки функціональною, але стильною і красивою.


2014 рік.


Ідея: відділ інформаційної політики компанії.
Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.
Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).
Тема: «Ми відкриті для інновацій!»

Як люди, так і прогресивні компанії, прагнуть до змін на краще, до постійного руху вперед та вдосконалення. А тому ПАТ «Прикарпаттяобленерго» відкрите до нових ідей, відкрите до інновацій у всіх напрямках своєї діяльності. Адже нововведення – це любов до улюбленої справи, любов до своєї компанії та до свого клієнта. Інновації– це здатність бачити у змінах можливості, кожного разу використовувати нові моделі успіху, зберігаючи при цьому незмінними свої базові цінності.

Особливості.
Традиційний набір іміджевої продукції підприємства склали календарі у трьох форматах: настінний, настільний та кишеньковий. Візуальним втіленням прагнення енергокомпанії бути кращою для своїх клієнтів, орієнтуючись на їхні потреби, бажання та очікування, є символічна хатинка – оселя, до якої енергетики несуть світло і затишок.

Загалом у сувенірній продукції на 2014 рік простежуються корпоративні стандарти попереднього року. Мова іде про великий розмір настінного календаря, міцний картон основи, а також зручне для використання поєднання трьох місяців на кожному аркуші та практичний розмір цифр календарної сітки. Звичайно, традиційний форм-фактор було доповнено новаціями.

Інноваційними були технічні рішення, які застосовувалися при виготовленні календарів. Цього разу в більшому обсязі було використано фігурну висічку: у настінному календарі це контур сонечка та штучного світила - лампочки, заокруглені форми – аж до повного уникнення гострих кутів. Ключовим елементом композиції є стилізоване зображення рідного Івано-Франківська, в якому можна впізнати корпус ЦНТЕІ, будівлю драмтеатру, міської ратуші, катедри та інші споруди.


2013 рік.Ідея: відділ інформаційної політики компанії.
Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.
Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).
Тема: «Ми обираємо зелену лінію – лінію життя»

З кожним роком уважне ставлення до навколишнього середовища стає все більш поширеним серед компаній України. Тож не дивно, що девізом 2013 року у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» як соціально відповідального підприємства стали слова: «Ми обираємо зелену лінію – лінію життя». Таким чином енергетики нагадують про своє зобов’язання щодо зменшення негативного впливу діяльності на довкілля.

Дії програми «Зелена лінія», яка впроваджується в компанії з 2011 року, спрямовуються на чітку утилізацію відходів, підтримку принципів зеленого офісу, навчання еко-волонтерів, популяризацію в колективі екологічних цінностей. Вже сьогодні працівники компанії починають розуміти символічне значення «зеленого» кольору. Тим більше, що соціальний «зелений» проект компанії - природоохоронна програма «Лелека», в рамках якої не лише встановлюються платформи для гнізд, а й тривають наукові дослідження, проводяться освітні заходи тощо, отримав резонанс в Україні та на міжнародному рівні.

Особливості.
Прагнення бути кращою еко-компанією зумовило як тематику іміджевої продукції на 2013 рік, так і її дизайн. Зрозуміло, що основним кольором став зелений, що поєднується зі сталевим тлом. Особливими елементами були обрані стилізоване зображення дерева та символічне зображення лампи розжарювання.

Як завжди, комплект продукції склали настінний, настільний та кишеньковий календарі компанії, а також папка для паперів, подарункові пакети, блокноти, планінги тощо. Щоправда, новим став нестандартний формат настінного календаря, який виявився одночасно і зручним у користуванні, і естетично привабливим. Виконані календарі із використанням новітніх технологій та сучасних графічних прийомів.

А родзинкою настільних календарів на 2013 рік стали корисні поради «зеленого» офісу та житла – як ефективно використовувати електроенергію, тепло, папір та воду, як правильно модернізувати обладнання, скорочувати непотрібні витрати, удосконалювати власні закупівлі та інше. Також календар наводить цікаві факти, які стосуються утилізації відходів, ресурсозбереження та енергоефективності.

Новим для підприємства також було замовлення іміджевої продукції, виготовленої з переробленого паперу (пакети, блокноти, екоручки тощо).


2012 рік.Ідея: відділ інформаційної політики компанії.
Ілюстративний матеріал: фотографії Жанни Мойсеєнко.
Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.
Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).
Тема: «Рік добрих і корисних справ!»

У 2012 рік ПАТ «Прикарпаттяобленерго» вступило під девізом «Рік добрих та корисних справ». Ця тема сприятиме утвердженню соціальності підприємства. Адже компанія продовжує реалізацію проголошеної Політики з корпоративної соціальної відповідальності на 2011-2014 роки. Добрі справи енергетики розуміють ширше, ніж просто співчуття, підтримка, матеріальна допомога. Це корисні вчинки, які зроблені не заради власної вигоди, а для блага інших.

Такі міркування зумовили і вибір кольору та дизайну корпоративної іміджевої продукції на 2012 рік. Подарунковий набір склали корпоративні календарі трьох форматів, записники, планінги, блокноти і пакети. Основний колір продукції – синій. Він символізує духовність, турботу, розсудливість, віру і лояльність. Синій колір – колір гармонії і добра. У центрі календаря – світлина дитини працівниці компанії. Адже саме діти є втіленням усіх чеснот. Поряд дзвоники – символічний заклик робити добрі та корисні справи.

Особливості.
Зважаючи на думку користувачів продукції, основний акцент у 2012 році було зроблено на практичність – зручність у використанні. Саме тому настінний календар є квартальним – з великою розбірливою календарною сіткою. Зручний формат і в настільному календарі, у якому з’явилися корисні поради з організації робочого місця, збереження здоров’я та ефективного використання часу, а також нотатник – для власних добрих справ.
Художній картон з металевим полиском та тиснення сріблом та інші новітні поліграфічні прийоми створюють приємне враження та відповідають високим корпоративним стандартам.


2011 рік.Ідея: відділ інформаційної політики компанії.
Ілюстративний матеріал: фотографії експонатів корпоративного музею електрифікації Прикарпаття.
Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.
Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).
Тема: «Прагнемо досконалості»

На противагу історичній тематиці попереднього року, що був для компанії ювілейним, девіз 2011-го року спрямований у майбутнє: «Прагнемо досконалості». Цей слоган наче поєднує досягнення енергетиків попередніх поколінь та не менш амбітні плани підприємства на перспективу. Адже прагнення досконалості – це внутрішнє переконання та принципова позиція як кожного працівника, так і компанії загалом. Підприємство щоразу ставить перед собою нові цілі і завдання для покращення власних послуг. Самовдосконалення у всіх напрямках діяльності виділяє ПАТ «Прикарпаттяобленерго» серед інших компаній, дозволяючи йому виходити на позиції лідера серед енергетичних підприємств України.

Зважаючи на тематику, для дизайну іміджевої продукції було обрано сучасний стиль хай-тек. Тож і настінні календарі великого формату, і настільні у формі гірки, і кишенькові, а також корпоративні пакети та папки для документів, блокноти, щоденники та планінги тощо виконані у строгому сталевому відтінку з ефектом блиску. У їх виготовленні використано новітні технології друку. Сам формат настінного календаря «сходинками» символізує процес удосконалення та розвитку – рух вперед та вгору, до нових вершин та досягнень.

Особливості.
Ілюстрації календарів образно поєднують попередні здобутки із сучасним високим статусом та майбутніми устремліннями компанії. Досягнуто це завдяки нетрадиційній подачі натюрмортів, сформованих з експонатів корпоративного музею електрифікації Прикарпаття, який було відкрито у серпні 2010 року з нагоди 80-ліття ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Раритетні речі, подані через призму хай-тек, набувають нового змісту. Адже вони ілюструють еволюцію освітлювальних приладів від підсвічника, гасової лампи чи «карбідки» до сучасної вольфрамової лампи. Такий підхід найбільш точно втілює гасло «Прагнемо досконалості».


2010 рік.Ідея: відділ інформаційної політики компанії.
Ілюстративний матеріал: історичні листівки з колекції голови історико-краєзнавчого об'єднання «Моє місто» З. Жеребецького.
Дизайн: Ганна Немченко («Галицька видавнича спілка»).
Поліграфія: («Галицька видавнича спілка» (м. Львів)
Тема: «Історію творимо разом»

Тематичне спрямування календарів, як усієї поліграфічної продукції, та й загалом корпоративного життя ПАТ «Прикарпаттяобленерго» у 2010 році продиктоване ювілеєм компанії: 16 серпня підприємству виповнюється 80 років. Адже обласна електропостачальна компанія веде свій початок від Станиславівської електростанції, яка саме цього дня 1930 року видала перший промисловий струм. Тому увесь рік компанія проведе під гаслом «Історію творимо разом!» Адже історія – це не безосібний плин часу, це великі і маленькі справи, які щодня втілюються звичайними людьми. Відомості про них зберігаються у спогадах очевидців та завдяки історичній пам’яті, фіксуються в документах та відображаються у творах мистецтва. Мовчазними і разом з тим дуже красномовними свідками подій минулого стають пам’ятки архітектури.

Саме тому великі настінні календарі ПАТ «Прикарпаттяобленерго» на 2010 рік швидше нагадують ретро-альбом, що передає дух минулих епох, особливий простір та характер, цінності та неповторну атмосферу міста в межиріччі Бистриць – Івано-Франківська-Станіславова. Історичні листівки, використані у дизайні, дозволять впродовж року провести мандрівку містом минулого. Адже на поштівках скрупульозно задокументоване багатолике обличчя міста: його майдани, вулиці й визначні споруди, багато з яких хоча й невпізнанно змінилися, та все ж досі залишаються незмінними символами обласного центру.

При чому усі вони є дотичними до теми електрифікації міста та розвитку його енергетики. Наприклад, з календаря ПАТ «Прикарпаттяобленерго» можна довідатися, що центральний корпус медакадемії – один із перших об’єктів міста, який був підключений працівниками Станиславівської електростанції невдовзі після її пуску, а наприкінці 19 ст. Станиславів вважався лідером щодо якості освітлення вулиць: окрасою вулиці Сапіжинської (Незалежності) стали газові ліхтарі.

Представлені таким чином міські споруди стають тією ланкою, що поєднує минуле й сьогодення, а також підкреслює нерозривний зв'язок енергетиків з історією міста, його творчим розвитком і технічним вдосконаленням, з його майбутнім розвоєм.

Особливості: Тиснення золотом у поєднанні з благородним червоно-коричневим тлом, використання декоративних барокових елементів, імітація ювілейної поштової марки, а також розробка ювілейного логотипу ПАТ «Прикарпаттяобленерго» дозволяють підкреслити поважний 80-літній вік компанії, що асоціюється зі статечністю та авторитетом, переконливими досягненнями та безперечним успіхом. В одному стилі витримана уся поліграфічна продукція компанії, у тому числі настільні (у формі «гірки») та кишенькові календарі. Корпоративні календарі у подарунковому наборі доповнює декоративна тареля «Прикарпаттяобленерго – 80 років» (художнє оформлення Михайла Мандзюка).


2009 рік.Ідея: відділ інформаційної політики ПАТ.
Фотографії: аматорські світлини працівників компанії.
Дизайн: Відділ інформаційної політики ПАТ.
Поліграфія: Друкарня «Фоліант» (м. Івано-Франківськ)

Тема: "Діти – наше натхнення". Спрямування календаря на 2009 рік продиктоване гаслом, під яким обласна енергопостачальна компанія проведе цілий рік. Для реалізації будь-якого проекту, втілення будь-якої справи важливо розуміти, для чого, і головне, для кого все робиться. Бо ж насправді всі устремління дорослих пов’язані з їхніми дітьми, бажанням їх виростити та підтримати. Адже саме діти та їхні заповітні мрії є тим стимулом, який щодня веде людей до праці, їхні успіхи надихають і батьків на трудові звершення та перемоги. Вони є джерелом натхнення та наснаги, мірилом доброти та честі.

Будь-яка світлина з дітьми є милою і зворушливою. Тож у дизайні календаря було використано світлини дітей та онуків працівників компанії, надані батьками. Безпосередність, легкість, одухотвореність дітей підкреслив особливий дизайн аркушів календаря. Він такий же легкий і ненав’язливий.

«Лети, лети, моя надіє, ти наче уві сні дитяча мрія» - написано на настінному корпоративному календарі компанії. Таким чином тема дитинства у календарі на кожному аркуші підсилена цитатами з поетичних творів для дітей Олени Пчілки. Письменниця все життя присвятила справі розвитку української культури та вихованню підростаючого покоління. «Діти – се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна», - неодноразово повторювала Олена Пчілка.

Особливості: В одному стилі виконано і настінний, і настільний та кишеньковий календарі компанії на 2009 рік. Обличчям кишенькового та настінного календарів стала правнучка ветерана підприємства Майя Комар, яка стала відома енергетикам як наймолодша учасниця традиційного фестивалю аматорської творчості працівників ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Світло писанки».


2008 рік.Ідея: відділ інформаційної політики ПАТ.
Художник: Радислав Швець.
Дизайн: Анна Немченко "Галицька видавнича спілка" (м. Львів).
Поліграфія: "Галицька видавнича спілка" (м. Львів)
Тема: "Гумор в роботі й житті помагає".

Обираючи тему календарів ПАТ "Прикарпаттяобленерго" на 2008 рік, які були представлені у трьох форматах - настінному, настільному та кишеньковому, акцент було зроблено на гумор та загалом жартівливе сприйняття життя. Адже навіть у щоденній надзвичайно серйозній та відповідальній діяльності, як і в житті, енергетикам завжди допомагає доброзичливий дотеп та щирий сміх. Тож в основу календаря були покладені малюнки, насичені народним дотепом та гуцульським гумором. Характерні події та справи народного життя (Різдвяні свята, Великдень, збір врожаю, консервування продуктів тощо) на аркушах календаря влучно передані малюнками. Вони виконані традиційною методикою розпису по кераміці. Кожне зображення підсилено відповідним рядком із коломийок - жартівливих народних співанок Карпатського краю.

Особливості: Такий календар у подарунковому наборі доповнювали керамічні вироби Радислава Швеця - великі декоративні тарілки із зображеннями, представленими на аркушах календаря.


2007 рік.Ідея: відділ інформаційної політики ПАТ.
Фотограф: голова Іван-Франківської обласної спілки фотохудожників України Микола Калитчук.
Дизайн: Олександр Котляров "Галицька видавнича спілка" (м. Львів).
Поліграфія: "Галицька видавнича спілка" (м. Львів)
Тема: "Як працюємо, так і відпочиваємо!"

Концепцію календаря (представлено два формати: настінний квартальний та настільний) підказало насичене внутрішнє життя прикарпатських енергетиків. Адже успішне виконання виробничих завдань завжди супроводжують цікаві події з життя колективу. Якщо людина працює з віддачею, то й відпочиває вона змістовно, з запалом, з енергією.

На аркушах календаря можна побачити світлини не лише енергетиків у роботі, але й під час цікавих заходів, що відбуваються на підприємстві: відзначення ювілею філії, святкування Дня компанії, нагородження кращих працівників, проведення фахових конкурсів, спортивних змагань, фестивалю гумору "Енергетична пані" тощо. Адже компанії вдається організувати змістовне дозвілля працівників, яке дозволяє їм не лише зарекомендувати себе у професійній діяльності, але й виявити інші таланти та обдарування, а це підвищує їхню лояльність, зацікавлення співробітників у результатах праці.


2006 рік.Ідея: відділ інформаційної політики ПАТ.
Фотограф: член Спілки фотохудожників України, художник Міжнародної федерації фотомистецтва Ярема Проців (м. Івано-Франківськ).
Дизайн: Олександр Котляров "Галицька видавнича спілка" (м. Львів).
Поліграфія: "Галицька видавнича спілка" (м. Львів)
Тема: "Цінуємо працю, пишаємось родиною".

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" - підприємство, яке досягає успіхів завдяки відданій праці своїх працівників - трьох тисяч енергетиків. При чому цінується внесок кожного фахівця - електромонтера, майстра, контролера, електрослюсаря тощо. Тому було вирішено, що центральне місце у настінному календарі на 2006 рік мають зайняти рядові працівники компанії. Оригінальна ідея дозволила поєднати дві речі, важливі в житті кожної людини: сім'ю і роботу. Через дві світлини фахівця - на робочому місці та в родинному колі - вдалося передати не лише найголовніші цінності компанії, але й сенс самого життя. Щасливі ті люди, які пишаються родиною та цінують свою працю.

Технічні особливості виконання:
Тема родини виявилась і в настільному календарі компанії на 2006 рік: мальовничий гірський краєвид, затишна хатинка та яскраве помаранчеве сонечко, яке символізує первісне світло. Родзинка календаря - рухоме світило, за допомогою якого можна виставити дату.


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

08.05.18 Що буде з цінами на бензин: прогноз на травень

25.04.18 Поляки розмірковують над інвестиціями в український вуглепром

24.04.18 Мінрегіон змінить вимоги до енергоефективності навчальних закладів